Cells4Life atšķirības

Cells4Life atšķirības

Vadošā Lielbritānijas cilmes šūnu banka

Cells4Life ir vadošā un lielākā Lielbritānijas cilmes šūnu banka. Visas Cells4Life sistēmas, procesi, piedāvātie pakalpojumi un, it īpaši Jūsu mazuļa nabassaites asiņu uzglabāšanas veids, ir attīstīts, lai nodrošinātu Jūsu bērnam veselīgas dzīves iespēju nākotnē.

Par 100% vairāk šūnu

Tikai ar Cells4Life ekskluzīvo CellsPlus pakalpojumu ir iespējams Jūsu mazuļa cilmes šūnas uzglabāt tā, lai to pieejamais skaits ārstēšanai būtu par 100%- 400% lielāks, nekā to nodrošina citas mūsu pārbaudītās asiņu apstrādes metodes, ieskaitot visas tās, ko pašreiz izmanto Lielbritānijā. Tas tik tiešām ir svarīgi, jo cilmes šūnu daudzums paraugā var ietekmēt ārstēšanas efektivitāti. Jo vairāk Jūsu bērna cilmes šūnu tiks saglabātas, jo labāka aizsardzība viņa veselībai tiek nodrošināta.

Daudzām ārstēšanas reizēm

Cells4Life piedāvā saglabāt Jūsu mazuļa cilmes šūnas iespējami vairākos paraugos, lai vajadzības gadījumā varētu atsaldēt tikai ārstēšanai nepieciešamo šūnu daudzumu, bet atlikušo uzglabāt citām ārstēšanas vajadzībām nākotnē.
Cilmes šūnu iespējamais lietojums ir neierobežoti plašs. Saglabājot vairākus mazuļa nabassaites asiņu paraugus, Jūs varat izmantot lielāko daļu šā potenciāla gan tagad, gan nākotnē.

Divas uzglabāšanas vietas

Lai gan Lielbritānija ir ļoti droša valsts, var notikt arī neparedzēti atgadījumi. Tādēļ mēs piedāvājam sadalīt Jūsu bērna cilmes šūnu paraugus, uzglabājot tos divās dažādās ģeogrāfiskās vietās. Ja vienā adresē iekārta tiek sabojāta, Jums joprojām saglabāsies otra paraugu daļa, kas droši glabāsies citā vietā. Cells4Life ir vienīgā cilmes šūnu banka Lielbritānijā, kas piedāvā šādu iespēju.

Vadošā Lielbritānijas cilmes šūnu banka

Iepazīstieties ar Lielbritānijas vadošās cilmes šūnu bankas Cells4Life piedāvātajiem pakalpojumiem, kas ir izveidoti ar vienu mērķi – nodrošināt Jūsu bērnam vislabākās iespējamās ārstēšanas iespējas.

Unikāli ieguvumi, ko sniedz Cells4Life

uks-largestLielākā Lielbritānijas cilmes šūnu banka

Mēs esam lielākā Lielbritānijas privātā cilmes šūnu banka, kas uzglabā vairāk Lielbritānijas paraugu, nekā jebkura cita banka. Mūsu CellsPlus pakalpojums ir vispopulārākais nabassaites asiņu uzglabāšanas pakalpojums valstī un pašreiz pie mums uzglabāšanā atrodas vairāk nekā 100 000 paraugu. Nav iespējams nodot Jūsu mazuļa cilmes šūnas vēl drošākās un pieredzējušākās ekspertu rokās.

24-7Paraugu ieguve bez pārtraukumiem

Jūsu mazuļa cilmes šūnu paraugi jāiesaldē iespējami ātrāk pēc piedzimšanas, tādēļ mūsu nabassaites asiņu ieguves, kurjeru un laboratorijas pakalpojumi tiek sniegti 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā. Mēs nodrošinām arī 24/7 klientu servisa tālruni +371 20150100, lai nepieciešamības gadījumā mūsu personāls varētu Jums palīdzēt. Mūsu prioritāte ir nodrošināt nabassaites asiņu parauga visaugstāko kvalitāti, lai pasargātu Jūsu bērna veselību nākotnē.

dedicated-courierUzticami kurjeri

Paraugu transportēšanai mēs izmantojam tikai 24/7 kurjeru servisu un mūsu mērķis ir nogādāt visus paraugus Lielbritānijas laboratorijā 48 stundu laikā. Mūsu kurjeri ir īpaši apmācīti bioloģisko materiālu pārvadāšanai, tādēļ Jūsu mazuļa paraugu transportēšana uz laboratoriju ir pilnīgi droša. Jūsu mazuļa nabassaites asinis nevarētu nonākt labākās rokās.

all-cellsVisvairāk pieejamo pakalpojumu

Mēs piedāvājam pasaulē plašāko pakalpojumu klāstu nabassaites asiņu cilmes šūnu ieguvē un uzglabāšanā, piedāvājot pilna apjoma nabassaites asiņu uzglabāšanu, samazināta apjoma uzglabāšanu, nabassaites audu uzglabāšanu un Lielbritānijā- arī cilmes šūnu apdrošināšanu. Tas ļaus Jūsu mazulim saņemt visas ārstēšanas iespējas, ko piedāvās viņa cilmes šūnas.

AXPNozares vadošā tehnoloģija

Ja Jūs izvēlaties cenas ziņā pieejamāku pakalpojumu ar apjoma samazināšanas metodi Cells, Jūs tik un tā varat būt pārliecināti, ka mēs izmantojam nozares vadošo apjoma samazināšanas tehnoloģiju – AXP. AXP izmanto Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests un tā ir vispopulārākā asiņu apjoma samazināšanas sistēma Ziemeļamerikā.

continuity insuranceUzņēmējdarbības nepārtrauktības aizsardzība

Lai nodrošinātu Jūsu bērna cilmes šūnu kvalitāti un drošību ilgtermiņā, Cells4Life ir izveidojis atsevišķu fondu uzņēmējdarbības risku gadījumiem. Šos risku ir parakstījuši Lloyd’s of London, kā arī mums ir noslēgta speciāla vienošanās par paraugu uzglabāšanu nepieciešamības gadījumā ar citu, kompetentās iestādes (HTA) licencētu uzņēmumu.

Uzziniet vairāk, pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

 

NEESMU GRŪTNIECE 

Pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

NEESMU GRŪTNIECE 

DALĪTIES:

Pin It on Pinterest