Cells4Life sīkdatņu izmantošana

Cells4Life sīkdatņu izmantošana

Cells4Life tīmekļa vietnēs un tiešsaistes pakalpojumos var būt izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes sniedz Jums iespēju izmantot iepirkšanās grozu un personalizēt vietnes lietošanas pieredzi. Savukārt mūs sīkdatnes informē par atsevišķu vietnes sadaļu apmeklētības biežumu, ļauj novērtēt reklāmas un meklēšanas rīku efektivitāti un sniedz ieskatu par lietotāju uzvedību, lai palīdzētu mums uzlabot komunikāciju un produktus.

Jūs varat atteikties no sīkdatnēm, izvēloties savā tīmekļa pārlūkprogrammā iestatījumus, kas ļauj bloķēt sīkdatnes. Lai iegūtu sīkāku informāciju un uzzinātu, kā atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, sazinieties ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju.

Tā kā mūsu vietnēs tiek izmantotas sīkdatnes, to atspējošana var liegt jums izmantot dažas vietņu sadaļas vai funkcijas.

Mūsu vietnēs izmantotās sīkdatnes var klasificēt, pamatojoties uz Starptautiskās tirdzniecības kameras Lielbritānijas sīkdatņu ceļvedi. Mūsu tīmekļa vietnēs un citos tiešsaistes pakalpojumos tiek izmantotas šādas sīkdatņu kategorijas:

1. kategorija – obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Sīkdatnes, kas ir svarīgas, lai Jūs varētu pārlūkot vietnes lapas un izmantot to funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm nevar nodrošināt tādus pakalpojumus kā iepirkšanās grozs un e-rēķini.

2. kategorija – analītiskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes uzkrāj informāciju par to, kā Jūs lietojat mūsu vietnes, piemēram, kuras lapas Jūs visbiežāk apmeklējat. Šos datus var izmantot vietnes optimizācijai un navigācijas atvieglošanai. Analītiskās sīkdatnes izmanto arī, lai saistītās vietnes varētu uzzināt, vai ienācāt mūsu vietnē no saistītās vietnes, un vai Jūsu apmeklējums noslēdzās ar produktu vai pakalpojumu iegādi no mums, tostarp ļaujot iegūt informāciju par iegādāto preci vai pakalpojumu. Šīs sīkdatnes neievāc Jūs identificējošus datus. Tās iegūst tikai apkopotu, tātad anonīmu informāciju.

3. kategorija – funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties Jūsu izdarītās izvēles. Piemēram, mēs sīkdatnē varam saglabāt Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, nodrošinot, ka turpmāk kā pirmā parādās vietne, kas lokalizēta Jūsu reģionā. Tāpat sīkdatnē var saglabāt arī teksta lielumu, fontus un citus pielāgojamus vietņu elementus. Funkcionālās sīkdatnes arī palīdz izvairīties no atkārtošanās, sekojot tam, kādi produkti vai videoklipi ir apskatīti. Šo sīkdatņu savāktā informācija neļaus Jūs personiski atpazīt, un mums nebūs nekādas iespējas izsekot Jūsu darbībām citās vietnēs.

Sīkdatņu izmantošana

Lai atvieglotu navigāciju pa tīmekļa vietnēm un veicinātu to pielāgošanu lietotājam, Cells4Life patur tiesības lietotāja navigācijas laikā lietot sīkdatnes. Ievērojot uzņēmuma datu aizsardzības politiku, Cells4Life informē, ka sīkdatnes tiek saistītas ar anonīmu lietotāju un tā datoru, kas pats neizpauž lietotāja vārdu un uzvārdu. Lietotājam ir iespēja konfigurēt savu pārlūkprogrammu, lai saņemtu atskaiti par sīkdatnēm un nepieļautu to saglabāšanos uz cietā diska. Lai piekļūtu Cells4Life tīmekļa vietnēm, sīkdatņu instalēšana nav obligāta.
Ar sīkdatņu palīdzību iegūtā informācija tiek izmantota, lai pilnveidotu mūsu vietni, identificētu tehniskās vajadzības vai pārdošanas spēju, kā arī lai veiktu izmaiņas, kas uzlabotu pakalpojumus visiem Cells4Life vietņu lietotājiem.

Kā pārvaldīt sīkdatnes un vietnes datus savā pārlūkprogrammā

Izmantojot zemāk publicētās saites, Jūs varat apmeklēt visbiežāk izmantoto pārlūkprogrammu lapas, lai uzzinātu, kā pārvaldīt tīmekļa vietņu datus un sīkdatnes.