Cilmes šūnu ieguve – kā tas notiek?

Cilmes šūnu ieguve – kā tas notiek?

Kā notiek cilmes šūnu ieguve?

Mēs saprotam, ka mazuļa piedzimšana ir nozīmīga Jūsu dzīves diena, tādēļ strādājam nemanāmi no sākuma līdz beigām.

Cilmes šūnu ieguve neietekmē ne Jūsu dzemdību plānu, ne Jūs un Jūsu jaundzimušo mazuli. Nabassaites asiņu ieguve notiek pēc dzemdībām.

Nabassaites asiņu ieguve ir ļoti vienkārša, bet var glābt Jūsu mazuļa dzīvību.

Kādēļ izvēlēties Cells4Life?

Par 100% vairāk cilmes šūnu

Daudzām terapijas reizēm

Katra mazuļa paraugi tiek uzglabāti divās dažādās vietās

Visplašākais pakalpojumu klāsts

Pakalpojumi pieejami 24/7 365 dienas gadā

Īpašs kurjeru dienests

Nabassaites asiņu ieguve ar Cells4Life

Jūs pieņemsiet lēmumu par sava mazuļa cilmes šūnu uzglabāšanu, un mēs izdarīsim visu vajadzīgo Jūsu vēlmes piepildīšanai.

Lielajā dienā Jūsu vienīgā atbildība būs paņemt līdzi Mātes pasi un ieguves komplektu vai informēt vecmāti vai ārstu par plānoto procedūru, ja komplekta piegādi Jūsu izvēlētajā dzemdību vietā būsiet uzticējuši mums.

Kad Jūsu mazulis būs piedzimis, vecmāte vai ārsts veiks nabassaites asiņu ieguvi, izmantojot komplektā esošo aprīkojumu. Pēc procedūras vecmāte vai ārsts piezvanīs mums, un mēs noorganizēsim bioloģiskā materiāla transportēšanu uz Cells4Life laboratoriju Lielbritānijā.

Ja Jūs vēlaties detalizēti pārrunāt procesu, kā arī uzzināt plašāku informāciju par cilmes šūnu ieguvi, mēs esam Jūsu rīcībā.

Arrow

Gatavošanās cilmes šūnu uzglabāšanai

1. Pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā
Izlasiet visu, kas jāzina par cilmes šūnu ieguvi un nabassaites asiņu uzglabāšanu, lejupielādējot bezmaksas Vecāku ceļvedi par cilmes šūnu uzglabāšanu. Tajā esam iekļāvuši līgumu, kas ir oficiāls dokuments. Lūdzu, rūpīgi to izlasiet un uzdodiet interesējošos jautājumus.
2. Piesakiet savu vizīti pie mums un saņemiet ieguves komplektu
Lai uzzinātu plašāku informāciju, kā arī noslēgtu līgumu, piesakiet mums savu vizīti pa tālruni +371 20 150 100 vai e-pastā info@cells4life.lv.

Pēc līguma noslēgšanas Jūs varēsiet veikt sākotnējo samaksu- depozītu un saņemt ieguves komplektu vai arī uzticēt mums tā piegādi uz Jūsu izvēlēto dzemdību iestādi.

3. Informējiet Jūsu dzemdību speciālistu
Lūdzu, savlaicīgi informējiet Jūsu vecmāti vai ārstu, ka Jūs vēlaties iegūt cilmes šūnas.

Nabassaites asiņu ieguve dzemdību dienā

4. Došanās uz slimnīcu
Kad Jums sākas dzemdības un Jūs dodaties uz slimnīcu, atcerieties paņemt līdzi Mātes pasi un ieguves komplektu.
5. Nabassaites asiņu ieguve
Pēc bērniņa un placentas piedzimšanas vecmāte vai ārsts, kas Jums sniegs dzemdību palīdzību, izmantojot ieguves komplektu, paņems nabassaites asinis, audus un Jūsu asins paraugus un sagatavos tos transportēšanai speciālā tvertnē, kas pēc tam tiks nodota kurjeram. Viss process aizņems 20 – 30 minūtes.
Mūsu kurjeri, kas strādā bez pārtraukumiem 365 dienas gadā, nogādās Jūsu vērtīgos paraugus Cells4Life laboratorijā Lielbritānijā.
6. Pārbaudes un uzglabāšana
Ieguves komplekti Cells4life laboratorijā tiek nogādāti 48 stundu laikā, bet lielākā daļa tur nonāk jau 24 stundu laikā. Laboratorijā mēs vispirms pārbaudām cilmes šūnu dzīvotspēju, tad sadalām pēc iespējas vairākos paraugos pa 5 ml un tos uzglabājam, sasaldējot īpaši zemā temperatūrā jeb kriokonservējot. Tā ir šūnu un audu sasaldēšana, izmantojot šķidro slāpekli un apturot to bioloģisko aktivitāti. Šūnas šādā stāvoklī tiek uzglabātas, līdz ir nepieciešamība tās izmantot.
7. Mātes asins parauga testēšana
Visi paraugi tiek testēti, izmantojot jaunākos instrumentus un analīzes. Ja nepieciešams, Cells4Life izmanto speciālas laboratorijas papildu testēšanai.

Testēšanas rezultātu un sertifikāta saņemšana

8. Sākotnējie rezultāti
Divu darba dienu laikā pēc dzemdībām Jūs saņemsiet informāciju par sākotnējiem šūnu parauga dzīvotspējas rezultātiem.
9. Infekciju testēšana
14 dienas pēc Jūsu bioloģiskā materiāla saņemšanas, neliela tā daļiņa tiks izmantota, pārbaudot infekciju neesamību. Lai gan infekcijas novērojamas reti, gadījumā, ja Jūsu paraugs būs inficēts, mēs Jūs informēsim par baktēriju veidu un to iespējamo ietekmi uz ārstēšanu. Tad Jūs varēsiet izlemt, vai vēlaties paraugu saglabāt vai iznīcināt.
10. Testēšanas sertifikāts
Kad būs pabeigta testēšana un saņemta uzglabāšanas maksa, mēs Jums izsniegsim Cells4Life Nabassaites asiņu un audu testēšanas un uzglabāšanas sertifikātu ar laboratorisko izmeklējumu rezultātiem.
Space

Pieci unikāli ieguvumi, izvēloties nabassaites asiņu uzglabāšanu ar Cells4Life

 

Vismaz par 100% vairāk cilmes šūnu

✓ Daudzām terapijas reizēm

✓ Katra mazuļa paraugi tiek uzglabāti divās dažādās vietās

✓ Pakalpojumi pieejami 24/7 365 dienas gadā

✓ Industrijas vadošā tehnoloģija

Space
Uzziniet vairāk, pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā
 

 

NEESMU GRŪTNIECE

Pieprasiet vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā
 

NEESMU GRŪTNIECE