Ieguves komplekts

Ieguves komplekts

Cells4Life collection Kit
Cells4Life nabassaites asiņu ieguves komplekts ir izveidots drošai asiņu un audu paraugu uzglabāšanai no dzemdību brīža līdz piegādei mūsu laboratorijā. Īpaša dzesēšanas ierīce uztur komplektā noteiktu temperatūru, lai Jūsu vērtīgie asiņu un audu paraugi saglabātu savas īpašības.

Lai saņemtu ieguves komplektu, Jums jānoslēdz līgums ar Cells4Life. To var izdarīt mūsu birojā Rīgā, Maskavas ielā 241, LV-1019 vai citā Jums ērtā vietā, iepriekš saskaņojot laiku.

Ātra nabassaites asiņu ieguves komplekta saņemšana

Pēc dokumentu noformēšanas mēs izsniegsim Jums ieguves komplektu vai arī piegādāsim to Jūsu izvēlētajā dzemdību iestādē.
Ja ieguves komplekts nepieciešams steidzami, Jūs jebkurā laikā varat kontaktēties ar mums pa tālruni +371 20 150 100. Līdz dzemdībām nevienu brīdi nav par vēlu pieteikties mazuļa cilmes šūnu uzglabāšanas pakalpojumam, jo mēs zinām, cik nozīmīgs lēmums tas ir.

Tomēr mēs rekomendējam pieņemt lēmumu un noformēt dokumentus pēc iespējas ātrāk, lai mazuļa agrākas dzimšanas gadījumā Jūs būtu gatavi nabassaites asiņu ieguves procedūrai. Tas ļaus Jums arī savlaicīgi informēt savu vecmāti un mazinās uztraukumu nozīmīgajā dienā.

Maternal Blood and PPE kit
Cord tissue stem cell collection kit
Cord blood stem cell collection kit

Nabassaites asiņu ieguves komplektā ir:

  • Nabassaites asiņu ieguves maiss
  • Marles plāksnītes
  • Ar hlorheksidīnu piesūcinātas salvetes
  • Nabassaites asiņu iepakojums
  • Papildaprīkojums ieguvei
  • Mātes asins parauga ieguves komplekts
  • Nabassaites audu ieguves aprīkojums
Jūsu ieguves komplektam un visam tā saturā esošajam aprīkojumam ir piešķirts svītrkods un ID numurs. Tie ir unikāli un nodrošina iespēju izsekot Jūsu mazuļa nabassaites asiņu ieguves, apstrādes un uzglabāšanas procesam.
Aprīkojums kopā ar ilustrētu ieguves procedūras instrukciju aizzīmogotā iepakojumā ir ievietots Cells4Life ieguves komplekta transportēšanas kastē. Lūdzu neatveriet iepakojumu un neaizmirstiet nozīmīgajā dienā paņemt ieguves komplektu līdzi uz slimnīcu!
Space

Pieci unikāli ieguvumi, izvēloties nabassaites asiņu uzglabāšanu ar Cells4Life

 

Vismaz par 100% vairāk cilmes šūnu

✓ Daudzām terapijas reizēm

✓ Katra mazuļa paraugi tiek uzglabāti divās dažādās vietās

✓ Pakalpojumi pieejami 24/7 365 dienas gadā

✓ Industrijas vadošā tehnoloģija

Space
Uzziniet vairāk, pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

 

NEESMU GRŪTNIECE

Pieprasiet vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

NEESMU GRŪTNIECE