Par mums

Par mums

Cells4Life bija pirmais privātais uzņēmums Lielbritānijā, kas 2002. gadā sāka piedāvāt cilmes šūnu uzglabāšanas pakalpojumu.

Cilmes šūnu bankas Cells4Life dibinātāji ir ārsti un zinātnieki, kas jau toreiz bija pārliecināti par ieguvumiem no nabassaites asiņu cilmes šūnu saglabāšanas, tomēr nevarēja atrast organizāciju, kas piedāvātu tāda līmeņa servisu un atbalstu, kāds, viņuprāt, bija nepieciešams tik specializētam medicīnas pakalpojumam. Tādēļ viņi izlēma dibināt paši savu, ar zinātnisku un medicīnisku izpratni vadītu cilmes šūnu banku.

“Kopš darbības pirmsākumiem mūsu filozofija ir – ētiska informācijas un nabassaites asiņu uzglabāšanas pakalpojuma sniegšana pēc laboratorijas prakses augstākajiem standartiem”.

Cells4Life iestājas par vecāku iespēju izvēlēties. Nodrošinot vecākus ar klīniskajos pētījumos, zinātnē un pierādījumos balstītu informāciju, mēs vēlamies sniegt viņiem iespēju pieņemt informētu lēmumu par cilmes šūnu uzglabāšanu. Mēs pūlamies, lai nodrošinātu augstu kvalitātes standartu ievērošanu cilmes šūnu vērtīgo paraugu testēšanā, apstrādē un novērtēšanā. Lielbritānija ir viena no vadošajām valstīm cilmes šūnu izmantošanas pētniecībā un attīstībā. Arī mēs vienmēr atrodamies soli priekšā citiem, lai pacientiem sniegtu vislabākos pakalpojumus cilmes šūnu uzglabāšanā.

Space

Pieci unikāli ieguvumi, izvēloties nabassaites asiņu uzglabāšanu ar Cells4Life

 

Vismaz par 100% vairāk cilmes šūnu

✓ Daudzām terapijas reizēm

✓ Katra mazuļa paraugi tiek uzglabāti divās dažādās vietās

✓ Pakalpojumi pieejami 24/7 365 dienas gadā

✓ Industrijas vadošā tehnoloģija

Space

Cells4Life Group ir 100% Lielbritānijas uzņēmums, Human Tissue Authority novērtēts audu centrs, licence Nr. 11083, un atbilst Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes un Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām: https://ec.europa.eu/health/blood_tissues_organs/tissues_en

Tikai Cells4Life pakalpojums CellsPlus powered by TotiCyte nodrošina ārstēšanai 3 x vairāk cilmes šūnu nekā tradicionālās cilmes šūnu izdalīšanas medotes. 

www.cells4life.com

Cells4Life Baltic ir Cells4Life Group oficiālais pārstāvis Baltijā, ārstniecības iestāde, reģistrācijas kods Nr. 10001674, un Zāļu valsts aģentūras novērtēts audu centrs, ko apliecina šīs kompetentās iestādes izsniegtais sertifikāts: https://www.zva.gov.lv/sites/default/files/inline-files/AC_18_4_Cells4Life.pdf

 

Šī atļauja Nr. AC-18/4 apliecina, ka Cells4Life Baltic atbilst MK Noteikumu 1176 “Cilvēka audu un šūnu izmantošanas kārtība” noteiktajām prasībām.

Space
Uzziniet vairāk, pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

NEESMU GRŪTNIECE

Pieprasiet vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

NEESMU GRŪTNIECE