Par mums

Par mums

Cells4Life bija pirmais privātais uzņēmums Lielbritānijā, kas 2002. gadā sāka piedāvāt cilmes šūnu uzglabāšanas pakalpojumu.

Cilmes šūnu bankas Cells4Life dibinātāji ir ārsti un zinātnieki, kas jau toreiz bija pārliecināti par ieguvumiem no nabassaites asiņu cilmes šūnu saglabāšanas, tomēr nevarēja atrast organizāciju, kas piedāvātu tāda līmeņa servisu un atbalstu, kāds, viņuprāt, bija nepieciešams tik specializētam medicīnas pakalpojumam. Tādēļ viņi izlēma dibināt paši savu, ar zinātnisku un medicīnisku izpratni vadītu cilmes šūnu banku.

“Kopš darbības pirmsākumiem mūsu filozofija ir – informācijas un ētiska nabassaites asiņu uzglabāšanas pakalpojuma sniegšana pēc laboratorijas prakses augstākajiem standartiem”.

Cells4Life iestājas par vecāku iespēju izvēlēties. Nodrošinot vecākus ar klīniskajos pētījumos, zinātnē un pierādījumos balstītu informāciju, mēs vēlamies sniegt viņiem iespēju pieņemt informētu lēmumu par cilmes šūnu uzglabāšanu. Mēs pūlamies, lai nodrošinātu augstu kvalitātes standartu ievērošanu cilmes šūnu vērtīgo paraugu testēšanā, apstrādē un novērtēšanā. Lielbritānija ir viena no vadošajām valstīm cilmes šūnu izmantošanas pētniecībā un attīstībā. Arī mēs vienmēr atrodamies soli priekšā citiem, lai pacientiem sniegtu vislabākos pakalpojumus cilmes šūnu uzglabāšanā.

Pieci unikāli ieguvumi, izvēloties nabassaites asiņu uzglabāšanu ar Cells4Life

Vismaz par 100% vairāk cilmes šūnu

✓ Daudzām terapijas reizēm

✓ Katra mazuļa paraugi tiek uzglabāti divās dažādās vietās

✓ Pakalpojumi pieejami 24/7 365 dienas gadā

✓ Industrijas vadošā tehnoloģija

Space
Uzziniet vairāk, pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

 

NEESMU GRŪTNIECE

Pieprasiet vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

NEESMU GRŪTNIECE