Privātuma aizsardzība

Privātuma aizsardzība

Informācija, kuru Jūs, iespējams, sniegsiet šajā vietnē, kā arī jebkura cita ar Jums saistītā informācija, tiks uzglabāta Cells4Life un izmantota vispārējiem uzņēmējdarbības mērķiem. Lai informētu Jūs par jaunākajiem Cells4Life pakalpojumiem vai sadarbībā ar Cells4Life radītajiem pakalpojumiem, kas varētu Jūs interesēt, mēs sazināsimies ar Jums, tostarp ar tālruņa, īsziņu, faksa un e-pasta starpniecību (izmantojot Jūsu norādītos numurus). Šī informācija netiks nodota trešajām personām. Nosūtot informāciju Cells4Life, Jūs piekrītat visu iepriekš minēto saziņas līdzekļu lietojumam.

Sazināšanās ar Cells4Life

Lai nodrošinātu Jūsu un mūsu darbinieku drošību, kā arī palīdzētu uzturēt pakalpojumu kvalitāti, zvani uz mūsu klientu apkalpošanas centriem var tikt kontrolēti un / vai ierakstīti autentifikācijas, drošības, kvalitātes uzturēšanas un mācību nolūkos. Mūsu rīcībā nonākusī informācija netiks nodota trešajām personām.

Tīmekļa analītika

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Analytics – Delavēras uzņēmuma Google Inc. (galvenā biroja adrese: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA) (Google) piedāvātais vietnes lietojuma analīzes rīks.

Google Analytics izmanto sīkdatnes, t.i. Jūsu datorā saglabātas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli konkrētajā tīmekļa vietnē. Informāciju, ko sīkdatne veido par Jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā (arī Jūsu IP adresi), saņems Google, kas to glabās serveros ASV. Google izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus tīmekļa vietnē, izstrādātu pārskatus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Google var nodot šo informāciju trešajām personām, ja to pieprasa normatīvais regulējums vai ja šīs trešās personas apstrādā informāciju Google uzdevumā. Google nepiesaistīs jūsu IP adresi citiem Google rīcībā esošajiem datiem. Jūs varat atteikties no datu vai informācijas apstrādes un noraidīt sīkdatņu izmantošanu, izvēloties atbilstošos iestatījumus savā pārlūkprogrammā, tomēr Jums jāzina, ka tādā gadījumā tīmekļa vietne, iespējams, zaudēs daļu funkcionalitātes.

Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat, ka Google iepriekš minētajā veidā un nolūkā apstrādā datus par Jums.

Tiešsaistes reklāma

Cells4Life izmanto Google Adwords remārketinga rīku. Šis rīks ļauj publicēt Google informatīvajā tīklā saturu, pamatojoties uz mūsu vietnes lietotāju iepriekšējiem apmeklējumiem. Lai to panāktu, dažas mūsu tīmekļa vietnes lapas satur kodu vai remārketinga atzīmi, lai iestatītu sīkdatnes, kas, pamatojoties uz lietotāju veikto navigāciju mūsu vietnē, noteiks, kāda veida reklāmas viņiem tiks rādītas. Remārketinga saraksti glabājas Google serveru datu bāzē, kur visi saglabātie sīkdatņu ID ir saistīti ar konkrētu sarakstu vai interešu kategoriju. Jūs varat atteikties no Google remārketinga sīkdatņu izmantošanas, apmeklējot Google reklāmas atteikšanās lapu.

Informācijas lapa, kurā lietotājam tiek ziņots, kā atteikties no Google reklāmas iestatījumu sīkdatņu izmantošanas.

Lietotāji, ja vēlaties, varat atteikties no trešo personu lietotajām sīkdatnēm, izmantojot tīkla reklamēšanas iniciatīvas atteikšanās lapu.

Uzziniet vairāk, pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

 

NEESMU GRŪTNIECE 

Pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

NEESMU GRŪTNIECE 

DALĪTIES:

Pin It on Pinterest