Privātuma aizsardzība

Privātuma aizsardzība

SIA Cells4Life Baltic apliecina, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar Jūsu konsultācijas un/ vai Vecāku ceļveža pieprasījumu, kā arī jebkura cita ar Jums saistītā informācija, tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat Jūsu datu apstrādei un uzglabāšanai, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams, kā arī saziņai ar Jums e-pastā vai telefoniski saistībā ar Jūsu pieprasījumu. Jūsu datu uzglabāšana un apstrāde var notikt, kamēr spēkā ir Jūsu piekrišana vai stājas spēkā cits datu apstrādes un/vai uzglabāšanas pamats, vai spēkā ir mūsu līgums, vai kādai no pusēm pienākumu uzglabāt informāciju uzliek likumdošana, vai mūsu vai Jūsu juridisko tiesību realizēšanai. Izbeidzoties šiem apstākļiem, Jūsu dati tiks dzēsti. SIA Cells4Life Baltic savāktie dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot gadījumus, ja šādu pienākumu uzliks normatīvie akti.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par Jūsu personas datu lietošanu, kā arī pieprasīt savu datu dzēšanu, nosūtot pieprasījumu e-pastā: info@cells4life.lv

Sazināšanās ar Cells4Life

Lai nodrošinātu Jūsu un mūsu darbinieku drošību, kā arī palīdzētu uzturēt pakalpojumu kvalitāti, zvani uz mūsu klientu apkalpošanas centriem var tikt kontrolēti un / vai ierakstīti autentifikācijas, drošības, kvalitātes uzturēšanas un mācību nolūkos. Mūsu rīcībā nonākusī informācija netiks nodota trešajām personām.

Tīmekļa analītika

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Analytics – Delavēras uzņēmuma Google Inc. (galvenā biroja adrese: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA) (Google) piedāvātais vietnes lietojuma analīzes rīks.

Google Analytics izmanto sīkdatnes, t.i. Jūsu datorā saglabātas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli konkrētajā tīmekļa vietnē. Informāciju, ko sīkdatne veido par Jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā (arī Jūsu IP adresi), saņems Google, kas to glabās serveros ASV. Google izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus tīmekļa vietnē, izstrādātu pārskatus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Google var nodot šo informāciju trešajām personām, ja to pieprasa normatīvais regulējums vai ja šīs trešās personas apstrādā informāciju Google uzdevumā. Google nepiesaistīs jūsu IP adresi citiem Google rīcībā esošajiem datiem. Jūs varat atteikties no datu vai informācijas apstrādes un noraidīt sīkdatņu izmantošanu, izvēloties atbilstošos iestatījumus savā pārlūkprogrammā, tomēr Jums jāzina, ka tādā gadījumā tīmekļa vietne, iespējams, zaudēs daļu funkcionalitātes.

Izmantojot šo vietni, Jūs piekrītat, ka Google iepriekš minētajā veidā un nolūkā apstrādā datus par Jums.

Tiešsaistes reklāma

Cells4Life izmanto Google Adwords remārketinga rīku. Šis rīks ļauj publicēt Google informatīvajā tīklā saturu, pamatojoties uz mūsu vietnes lietotāju iepriekšējiem apmeklējumiem. Lai to panāktu, dažas mūsu tīmekļa vietnes lapas satur kodu vai remārketinga atzīmi, lai iestatītu sīkdatnes, kas, pamatojoties uz lietotāju veikto navigāciju mūsu vietnē, noteiks, kāda veida reklāmas viņiem tiks rādītas. Remārketinga saraksti glabājas Google serveru datu bāzē, kur visi saglabātie sīkdatņu ID ir saistīti ar konkrētu sarakstu vai interešu kategoriju. Jūs varat atteikties no Google remārketinga sīkdatņu izmantošanas, apmeklējot Google reklāmas atteikšanās lapu.

Informācijas lapa, kurā lietotājam tiek ziņots, kā atteikties no Google reklāmas iestatījumu sīkdatņu izmantošanas.

Lietotāji, ja vēlaties, varat atteikties no trešo personu lietotajām sīkdatnēm, izmantojot tīkla reklamēšanas iniciatīvas atteikšanās lapu.

Space

Pieci unikāli ieguvumi, izvēloties nabassaites asiņu uzglabāšanu ar Cells4Life

 

Vismaz par 100% vairāk cilmes šūnu

✓ Daudzām terapijas reizēm

✓ Katra mazuļa paraugi tiek uzglabāti divās dažādās vietās

✓ Pakalpojumi pieejami 24/7 365 dienas gadā

✓ Industrijas vadošā tehnoloģija