Salīdziniet cilmes šūnu apstrādes tehnoloģijas

Salīdziniet cilmes šūnu apstrādes tehnoloģijas

Izvēloties cilmes šūnu banku Jums jāuzdod divi būtiski jautājumi, kas saistīti ar cilmes šūnu apstrādi:

Vai mana mazuļa nabassaites asiņu cilmes šūnas varēs izmantot vairākās ārstēšanas reizēs?
Vai tiks uzglabāts pietiekams daudzums cilmes šūnu mana mazuļa vajadzībām?

Atbildes uz šiem diviem jautājumiem nosaka uzglabātā cilmes šūnu parauga noderīgumu nākotnē.

Cells4Life ir vienīgā Lielbritānijas cilmes šūnu banka, kas abos gadījumos var atbildēt apstiprinoši:

Daudzi paraugi

Mēs varam uzglabāt Jūsu mazuļa cilmes šūnas daudzos paraugos. Tas nozīmē iespēju atsaldēt tikai ārstēšanai nepieciešamo apjomu, atlikušo saglabājot izmantošanai nākotnē.

Maksimāls cilmes šūnu skaits

Mūsu CellsPlus pakalpojumā piedāvātā TotiCyte tehnoloģijas izmantošana palīdz iegūt par 100–400 % vairāk ārstēšanai izmantojamo cilmes šūnu, nekā jebkura cita mūsu pārbaudītā Lielbritānijā pielietotā tehnoloģija.

Kāpēc cilmes šūnu apstrāde ir tik svarīga?

Veids, kādā nabassaites asiņu bankas apstrādā Jūsu mazuļa nabassaites asinis un sagatavo paraugu uzglabāšanai un izmantošanai, ir ļoti būtisks. Nabassaites asiņu apstrāde var ietekmēt gan ārstēšanai pieejamo cilmes šūnu skaitu un cilmes šūnu veidus, gan to, cik reižu cilmes šūnas varēs izmantot ārstēšanā. Visi minētie faktori var ietekmēt ārstēšanas efektivitāti. Kad parauga apstrāde ir veikta, to vairs nevar mainīt, tādēļ ir svarīgi izmantot labāko apstrādes metodi.

Vai es sava mazuļa cilmes šūnas varēšu izmantot vairāk nekā vienu reizi?

Kad nabassaites asiņu paraugs tiek atsaldēts, to vairs nevar otrreiz iesaldēt tālākai uzglabāšanai. Tas nozīmē, ka katru uzglabātā nabassaites asiņu vai cilmes šūnu porciju var izmantot tikai vienu reizi. Lielākā daļa nabassaites asiņu banku uzglabā nabassaites asinis kā vienu vienību vai arī kā vienu vienību plus mazu paraugu pārbaudēm, tādēļ nabassaites asiņu cilmes šūnas var izmantot tikai vienai ārstēšanas reizei, neatkarīgi no tā, cik daudz cilmes šūnu paraugs satur.

Mēs esam vienīgā Lielbritānijas nabassaites asiņu banka, kas dod Jums iespēju saglabāt mazuļa cilmes šūnas vairākos paraugos, līdz ar to dodot arī iespēju atsaldēt tikai ārstēšanai nepieciešamo nabassaites asiņu apjomu, pārējo uzglabājot ārstēšanai nākotnē.

Vai mana mazuļa vajadzībām tiks uzglabāts maksimālais iespējamais cilmes šūnu skaits?

Jūsu mazulim pieejamo nabassaites asiņu cilmes šūnu skaitu var būtiski ietekmēt nabassaites asiņu apstrādei izmantotā metode.

Lielākā daļa metožu rada būtiskus cilmes šūnu zaudējumus nabassaites asiņu apstrādes procesā. Zaudējums var būt līdz 50 % apjomā pirms sasaldēšanas un 80 % apjomā pēc atsaldēšanas. Līdz brīdim, kad jāsāk ārstēšana, var būt zaudēta lielākā daļa cilmes šūnu no Jūsu mazuļa parauga.

Tādēļ, izvēloties cilmes šūnu banku, Jums vienlaikus jāizvēlas vislabākā asiņu apstrādes metode un lielākais cilmes šūnu procents, kas tiks nodrošināts ārstēšanai nākotnē.

Mēs esam vienīgā cilmes šūnu banka Lielbritānijā, kas piedāvā inovatīvāko nabassaites asiņu apstrādes tehnoloģiju pasaulē. Mūsu CellsPlus pakalpojumā piedāvātā TotiCyte tehnoloģijas izmantošana palīdzēs saglabāt par 100–400 % vairāk ārstēšanai izmantojamo cilmes šūnu, nekā jebkura cita mūsu pārbaudītā Lielbritānijā pieejamā tehnoloģija. Savukārt, izmantojot nedaudz pieejamāko apjoma samazināšanas metodi pakalpojumā Cells, mēs iegūstam nākamo lielāko skaitu dzīvotspējīgu cilmes šūnu, kas izmantojams ārstēšanai.

Kādēļ cilmes šūnu skaits ir tik nozīmīgs?

Atkarībā no terapijas, kurai nabassaites asiņu paraugs ir nepieciešams, parasti ir vajadzīgi 25 miljoni šūnu uz vienu kilogramu ķermeņa masas. Tas nozīmē – jo vairāk šūnu ir ārstu rīcībā, jo smagāku pacientu ar šo paraugu iespējams ārstēt. Šūnu skaits var nozīmēt atšķirību- vai ar tām var ārstēt tikai bērnu vai arī pieaugušo.

Dr Jeff Drew

Galvenais zinātniskais speciālists, Cells4Life

Dodam Jums iespēju izvēlēties…

Mēs piedāvājam abus pakalpojumus – Cells un CellsPlus, jo saprotam, cik svarīga grūtniecības laikā Jums varētu būt šī iespēja izvēlēties. Tomēr 99 % vecāku izvēlas CellsPlus, jo viņi zina, ka tas dod viņu bērniem labākās iespējas ārstēšanai nākotnē.

Uzziniet vairāk, pieprasiet vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

NEESMU GRŪTNIECE

Uzziniet vairāk, pieprasiet Vecāku ceļvedi cilmes šūnu uzglabāšanā

 

NEESMU GRŪTNIECE